+48 607 11 49 76 biuro@ppoz-line.pl

Zasady współpracy

W celu wykonania wyceny potrzebuję szczegółowych informacji na temat obiektu. Cena uzależniona jest od nakładu pracy wynikającego min. z dostępności dokumentacji budowlanej, rodzaju obiektu, jego rozmiarów i ilości kondygnacji.

Po zaakceptowaniu mojej oferty i otrzymaniu zlecenia na opracowanie Instrukcji lub jej aktualizację umawiamy się na przeprowadzenie wizji lokalnej w obiekcie, która polegała będzie na:

  • przejściu budynku pod kątem przygotowania się do wykonania części graficznej. W tym celu potrzebna będzie dokumentacja budowlana z rzutami kondygnacji budynku, na bazie której będzie można wykonać część graficzną – plany ewakuacji budynku. Podczas wizji na rzuty kondygnacji nanoszona jest lokalizacja sprzętu gaśniczego (gaśnice, hydranty, przyciski alarmowe ROP, itp.), opis pomieszczeń oraz ewentualne zmiany konstrukcyjne, jeśli były wykonane
  • zebraniu informacji organizacyjnych potrzebnych do opracowania procedur postępowania na wypadek zagrożenia pożarowego lub innego miejscowego zagrożenia.

Po wykonaniu ww. czynności (oraz wg potrzeby wykonaniu kilku zdjęć) przystępuję do opracowania Instrukcji Bezpieczeństwa Pożarowego.

Termin wykonania kompletnej instrukcji uzależniony jest od stopnia trudności oraz wielkości obiektu i dostępności dokumentacji budowlanej, przeważnie w granicach od 1 do 6 tygodni.

Koszty moich usług są konkurencyjne

Wynegocjowana cena jest stała

W kwocie wliczony jest dojazd do Państwa firmy

Zapewniam wydruk kolorowy i oprawę dokumentów.

Instrukcja przedkładana jest zawsze w 2 egzemplarzach.