+48 607 11 49 76 biuro@ppoz-line.pl

Ochrona przeciwpożarowa

Zapraszam Państwa do współpracy na terenie woj. śląskiego i małopolskiego. Jestem absolwentem Szkoły Głównej Służby Pożarniczej w Warszawie, mam wymagane kwalifikacje do wykonywania usług w zakresie ochrony przeciwpożarowej. Posiadam ponad 25 letnie doświadczenie zawodowe. Instrukcje bezpieczeństwa pożarowego, plany ewakuacji opracowywałem dla różnych obiektów z terenu woj. śląskiego i małopolskiego – szpitale, budynki użyteczności publicznej, budynki opieki społecznej, służby zdrowia, duże centra handlowe, itp. Na bieżąco prowadzę szkolenia (wstępne i okresowe) w zakresie ochrony przeciwpożarowej. Pomagam właścicielom lub użytkownikom obiektów budowlanych w przygotowaniu i przeprowadzeniu ćwiczeń ewakuacyjnych. Oferuję także sprzedaż i konserwację sprzętu gaśniczego.

Proponuję Państwu profesjonalną współpracę w zakresie:

  • opracowania Instrukcji bezpieczeństwa pożarowego wraz z późniejszą aktualizacją tego dokumentu;
  • opracowanie planów ewakuacji;
  • nadzór przeciwpożarowy w Państwa firmie (stały lub wg potrzeby zleceniodawcy);
  • organizowanie i prowadzenie szkoleń z zakresu ochrony przeciwpożarowej (szkolenia wstępne dla pracowników nowoprzyjętych, szkolenia okresowe);
  • praktycznego sprawdzenia organizacji i warunków ewakuacji (ćwiczenia ewakuacyjne);
  • konserwacji i sprzedaży sprzętu gaśniczego

Koszty moich usług są konkurencyjne. Wynegocjowana cena jest stała, w kwocie wliczony jest dojazd do Państwa firmy i koszty materiałowe (wydruk kolorowy i oprawa) dokumentów.